AQUA4D İLE SU ARITMA SİSTEMLERİNDE ENERJİ VERİMLİLİĞİ

Su kıtlığı ve kaynakların fiyatı ülkeden ülkeye değişmektedir. AQUA4D Arjantin’den Zimbabve’ye kanıtlanmış sonuçlara ve teknolojiye sahip, DEOS TEKNOLOJİ iş birliğiyle çözüm olanakları sunarak, dünyanın dört bir yanındaki ürün yetiştiricilere, otel, bina ve işyerlerine daha yüksek verim, artan kâr ve daha az kaynak sağlama konusunda yardımcı olmaktadır.

SU KULLANIM VERİMLİLİĞİNİ ARTIRMA

Minimum Güç Kullanımı

Standart 10W’lık bir ampul kadar güç kullanarak hem suyun hem de elektriğin verimli kullanılmasını sağlar.

Su Tasarrufu

Ortalama %30 su tasarrufu elde edilmesiyle birlikte genellikle su kaynağının en az olduğu bölgelerde kullanıcılarına kolaylık sağlar.

Kimyasala Gerek Kalmıyor

Suyun kullanım alanlarındaki verimini arttırarak kimyasal kullanımını azaltır. Kimyasalların ve asitlerin azaltılmış kullanımı suya ve dolayısıyla topraklarımıza daha az kimyasal girmesini sağlar.

Yüksek Verimler

Yeşil alanlarınızda ve üretiminizde bitkilerin kaynak alımlarını optimize etmesi ile daha az kaynakla daha fazla büyüme sağlar.

Arazi İyileştirmeleri

Liç etkisi sayesinde, toprak tuzlanmasıyla kirlenmiş toprakları restore etmektedir bu nedenle oteller, işyerleri, yetiştiriciler için iyi bir destek ekipmanıdır.

Azaltılmış Emisyonlar

Gübre ve nematiklerden daha az emisyonla birlikte, daha verimli su kullanımı sağlayarak su pompalanmasını önemli ölçüde azaltır.

Uzun Ömürlü Kullanım

AQUA4D yüksek akış hızını düzenlemektedir. Dört ünite bağlanabilmekte ve birkaç AQUA4D ürünü ile senkronize edilebilmektedir. Bu nedenle kullanım kapasitesinde bir sınır yoktur.  Özellikle yüksek akış hızları için tasarlanmıştır. Kullanım Ünitelerini oluşturan bileşenlerin seçimi ve koruma endeksine sıkı sıkıya bağlı kalması, AQUA4D‘yi çok çeşitli koşullara uygun, güvenilir ve sağlam bir ürün haline getirmektedir. Bakım gerektirmez.

 

Su kaynaklarının verimli kullanımı, daha sürdürülebilir bir gelecek, iklim adaptasyonu ve  su kıtlığı ile mücadele için zorunludur. AQUA4D teknolojisi kaynak tasarrufu sağlar, BM’nin su kullanım hedeflerinin çoğuna katkıda bulunarak su kullanımını daha verimli hale getirerek enerji verimliliğini artırır. Daha yeşil bir geleceğin ön safında olmaktan DEOS TEKNOLOJİ olarak gurur duyuyoruz.

 

Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçiniz…