DEOS TEKNOLOJİ, Enerji sektöründe 12 yıllık deneyimli kadrosu ve sahip olduğu Enerji Teknolojileri ve Otomasyon alanındaki kabiliyetleri ile Enerji Verimliliği Çözümlerini uygulama amacıyla kurulmuş bir firma olarak; dünya teknolojilerini takip eden ve ülkemizde bu teknolojilerin uygulanmasına, ülkemiz tesislerinin enerji verimliliği alanında gelişimine ve ekonomisine katkı sağlamayı hedeflemektedir. Ticari binalar ile birlikte endüstriyel tesislerde de yüksek oranda  enerji verimliliği sağlayan projeler gerçekleştiren bir enerji teknolojileri firması olarak bünyesinde uluslararası alanda son teknolojiye sahip ve alanında lider partnerleriyle Türkiye enerji sektöründe yer alan girişimci bir firmadır.

DEOS TEKNOLOJİ, Otel, Hastane, Üniversite Kampüsleri, AVM yönetimleri  ve Sanayi Tesisleri ile gerçekleştirdiği işbirliği çerçevesince enerjinin verimli kullanılmasına yönelik projeler üretmekte ve mühendislik çözümleri sunmaktadır.

Uluslararası lider firmalar ile partnerlikler geliştiren DEOS TEKNOLOJİ, enerji verimliliği teknoloji ürünlerini, işletmelerin enerji tasarrufu sağlayabilmesi ve enerjilerini verimli kullanabilmesi amacıyla işletmelerin hizmetlerine sunmaktan dolayı mesleki onur ve gurur duymaktadır.

Bununla birlikte sahip olduğu “DEOS DATA Enerji İzleme ve Yönetim Sistemi” yazılımıyla farklı sektördeki yüzlerce firmanın enerji alt yapısını 7/24 uzaktan, dijital ve gerçek zamanlı izleyerek, işletmelerin enerji kullanımlarında tasarruf elde etmelerini ve verimliliğini artırmalarını sağlamaktadır.

Endüstriyel Tesisler ve Ticari binalarda, Çatı GES ve Kojenerasyon  projeleri ile müşterilerinin hem kendi enerjilerini üretmelerine, hem de enerji üretimi sektöründe yer almalarına öncülük etmektedir.

Ayrıca işletmelerin enerji verimliliği projelerinin uygulanması aşamasında, yurtiçi ve yurtdışı kaynaklardan (EPS) Enerji Performans Sözleşmeleri ile finansal destekler sağlamaktadır.

DEOS TEKNOLOJİ; İklimlendirme Sistemlerinde Kontrol Teknolojileri, Otomasyon, Enerji Verimliliği, Çatı GES ve  Kojenerasyon gibi ana hizmetleri bulunan ve buna ek olarak bünyesinde Hava Temizleme, Yangın Önleme, Soğuk Oda Verimliliği, Atık Isı Geri Kazanımı ve  Arıtma Teknolojileri  barındırmaktadır.

Enerji alanında son teknolojilere ve dijital yeniliklere uygun bir teknolojik alt yapıya sahip partnerleriyle DEOS TEKNOLOJİ, yurtiçinde ileri yetkinlikte mühendislik ekibi ve yaygın hizmet ağı ile Türkiye’nin her yerinde verimlilik artırıcı projeler gerçekleştirmektedir.

 

MİSYON ve VİZYON

DEOS TEKNOLOJİ, binalarda Enerji Verimliliğini yüksek oranlarda artıran enerji teknolojileri uygulamalarıyla, yenilenebilir enerji sistemleriyle ve tüm enerji altyapısını takip ederek enerji tasarrufları sağlayan, bunu yaparken karbon nötr ilkesi çerçevesince çevreyi koruyan, iş ilişkilerinde bulunduğu tüm tarafların gelişimine katkı sağlayan, enerji verimliliğinin önemine ilişkin sosyal sorumluluk projelerinde yer alan, ülke ekonomisi ve enerji konusunda halkın bilinçlenmesine katkıda bulunan bir misyon edinmiştir.

DEOS TEKNOLOJİ vizyonu; enerji verimliliği, yenilenebilir enerji, dijital izleme ve otomasyon teknolojileri ile müşterilerine mühendislik çözümleri sunarak, yoğunlukla çalışma alanı içerisinde yer alan işletmelerin daha sürdürülebilir seçeneklere ulaşmasını sağlayan ve eyleme dönüşen projeler gerçekleştirmektir. 2030 itibariyle tüm müşterilerinin 7/24 karbonsuz enerjiyle faaliyet göstermelerini sağlamak için hedefe ulaşmak adına araştırmaya geliştirmeye her geçen gün devam etmektedir.