Virussafe Nedir?

BİNLERCE BİTKİNİN YAPTIĞI FOTOSENTEZ TEKNOLOJİSİYLE
HAVADA ZENGİN OKSİJEN OLUŞMASINI SAĞLAYAN FİLTRESİZ,
YENİ NESİL BİYOLOJİK BİR HAVA TEMİZLEME ÜNİTESİDİR.

 

 

Virussafe Biyolojik Hava Temizleme Sistemi,
ortama gönderdiği pozitif (H+) ve negatif (O-) iyonlar sayesinde kapalı
alanlardaki virüs ve bakterileri yok eder.

Neden Virussafe?

 

Sadece VIRUSSAFE ünitesinde bulunan bu üstün hidrolize sistem; HEPA, Elektronik UV, İyonik Rüzgar ve Kimyasal Soğurma, Ozon Terapi gibi teknolojilerin dışında, negatif-pozitif iyonları dengeleyerek mikroorganizmaları yok eder ve aynı zamanda diğer teknolojilerin sahip oldukları yan etkilere neden olmaz. (UVC , OZON vb)

Aldığımız havanın kalitesi içindeki negatif ve pozitif iyonlara bağlıdır. Havadaki bakteri, virüs polen, spor, toz, kötü koku, sigara dumanı gibi hastalığa ve alerjiye sebep olacak kirlilikler, bu zıt iyonların (H+ ve O-) dengelenme hareketiyle birlikte yok edilebilir.

 

İnsanları, vücudu için gerekli en sağlıklı ve doğal havayla buluşturur.

Virussafe sisteminin, Kuş gribi ve Domuz gribi de dahil olmak üzere tüm Grip virüs çeşitlerinde, Feline Korona virüsünde, E. Coli ve Staphyloccocus bakterilerinde %99’a kadar güçlü etkisi laboratuvar çalışmaları sonucunda onaylanmıştır.

 

 

Virussafe’in Sağladığı Avantajlar

• Havadan ve yüzeylerden bulaşabilecek salgın hastalıkları engeller.
• Astım, alerji hastalarında yapılan testlerde, hastaların %65’inde astım hastalığında gerileme, şikayetlerde %95 azalma tespit edilmiştir.
• Kapalı alanlardaki virüs (grip kaynaklı tüm salgın hastalıklarda görülen virüs tipleri), bakteri, toz, kötü koku, polen, spor, küf, mantar ve zararlı mikroorganizmaları %99 yok eder.
• Ortamdaki statik elektriği yok eder ve elektriklenmeyi engeller.

• Havada zengin oksijen oluşmasını saglar.
• Zararlı kimyasal ürünler kullanmadan kötü tuvalet ve organik atık kokularını yok eder.
• Vücut direncini artırır.
• Zihinsel konsantrasyonda artış sağlar.
• Kandaki oksijen seviyesini artırır.
• Ortamdaki nem oranını dengeler, doğal hava şartları oluşturur ve ozon üretmez.
• Havasızlık problemlerini ortadan kaldırır.

Virussafe Kullanım Alanları

 

Otel ve Konaklama Sektöründe Virussafe Kullanımı

Turizm sektörü için, hem yerli misafirlerin, hem de ülkemizin ve işletmenizin temiz ve hijyenik olduğunu gözler önüne sermek üzere yabancı misafirlerin, daha sağlıklı ve güvenilir bir tatil yapmalarına olanak sağlamak için işletmenizin tüm kapalı alanlarında, VIRUSSAFE yeni nesil Biyolojik Hava Temizleme “ ünitesini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

 

 

Belediye Otobüsü – Metro – Tramvay – Taksi Okul – Otel – AVM Personel Servisleri
Virussafe Kullanımı

Ticari tesislerin insanlara sundukları ulaşım hizmetleri kapsamında kullanılan müşteri/personel servislerinde, tüm toplu taşımalarda (otobüs, taksi, metro, vb.), ulusal/uluslararası havayolu taşımacılığında (uçak, kargo vb.) ve ayrıca bireysel araçlarınızda da hijyen konusu büyük önem taşımaktadır. İnsanlar bu ortamlarda birçok kişiyle aynı kapalı alanda, aynı havayı solumak durumunda kalmakta ve bu durum salgın hastalıklar açısından tehdit oluşturmaktadır. Havadan bulaşabilecek üstsolunum yolları enfeksiyonlarına neden olan bu hastalıklara karşı, ne yazık ki yeterli sterilizasyon sağlanamayan toplu taşıma ortamları virüs, bakteri, küf, mantar ve kötü kokuların çok kolay ve hızla yayılabileceği ortamlardır. Bu kapalı ortamlarda VIRUSSAFE Biyolojik Hava Temizleme Ünitesiyle güvenli bir yolculuk sizleri beklemektedir.

Eğitim – Öğretim Kurumları ve Kreşlerde Virussafe Kullanımı

Ülkemizin geleceği olan çocuklar ve gençlerin her gün içinde bulundukları okul ve sınıf ortamlarının hijyenik ve sağlıklı olması büyük önem taşımaktadır. Virussafe, okulların ve kreşlerin tüm kapalı alanlarında yaydığı parçalanmış moleküllerin izolasyonu sayesinde, havada bulunan virüs (grip kaynaklı tüm salgın hastalıklarda görülen virüs tipleri), bakteri, kötü kokular, spor bakterisi, küf, rutubet ve mantarlar gibi zararlı molekülleri %99’a kadar yok eder. Virussafe ile  en değerli varlıklarımiz,en temiz ortamlarda eğitim alırlar.

Ofis – İş Merkezi – Banka Şubeleri – AVM – Mağaza ve Marketlerde Virussafe Kullanımı

Tüm ticari tesis yönetimleri, birinci önceliğin misafirlerin, müşterilerin, kullanıcıların ve personelin güvenliği ve sağlığı olduğunu kabul edip, en yüksek ve güvenilir hijyen/temizlik/sıhhi koşulları oluşturmak için uygulanacak temizlik prosedürleri dahilinde kapalı alanlarda havanın temizliği için VIRUSSAFE Biyolojik Hava Temizleme Ünitesini kullanımınıza sunmaktan mutluyuz.

Özel Hastaneler- Sağlık Merkezleri – Yaşlı Bakım Merkezleri Virussafe Kullanımı

Hastane ortamları en fazla bakteri, virüs ve mikroorganizmanın bulunduğu ortamlardır. Ozon ya da zararlı bir
kimyasal içermeyen ve UV-c teknolojisi gibi zararları bulunmayan, Virussafe sistemi sadece havadaki su buharını parçalayarak oluşturduğu koruma alanı ile %95-%99 arasında ortamın daha sağlık olmasını sağlamaktadır. Virussafe sağlik hizmetinizi  en sağlıklı ortamda almanızı sağlar.

Spor ve Fitness Merkezlerinde Virussafe Kullanımı

Özellikle insanların, sağlık için sıklıkla vakit geçirdikleri kalabalık ve genellikle sosyal mesafe kuralını aşan insan yoğunluğuna sahip spor salonları, fitness salonları, pilates, wellness ve yoga merkezlerinde daha hijyenik ve sağlıklı ortamlarda spor yapabilmeleri çok önemlidir. Virussafe kullanımı sayesinde insanlara kapalı spor salonlarında doğal hava şartlarında spor yapma imkanı sunmuş olursunuz.